فرایند داوری و برگزیدگان مسابقه دلنوشته ای به مدافعان سلامت

فرایند داوری و برگزیدگان مسابقه دلنوشته ای به مدافعان سلامت

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت، مسابقه دلنوشته های دانش آموزان به جهادگران خط مقدم مبارزه با کرونا ( مدافعان سلامت) با هدف تجلیل از خدمات ارزشمند جامعه پزشکی  و افزایش روحیه همدلی و محبت در بین نونهالان و آینده سازان نسل آینده جامعه در بین دانش آموزان برگزار گردید.
این مسابقه با همکاری اداره کل پست، اداره کل آموزش و پرورش استان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اردبیهشت سال 1399 انجام پذیرفت.
این طرح با استقبال کم نظیر دانش آموزان با ارسال دلنوشته های خود رو به رو گردید که پس از بررسی این آثار توسط کمیته انتخاب و هیئت داوران  متشکل از خانمها (مهرنوش شاهرخیُ-نادیا احمدی-نفیسه نصیری) 100 دل نوشته به عنوان اثرات برتر، سه نفر به عنوان رتبه های اول، دوم و سوم و 14 نفر به عنوان منتخبین این فراخوان انتخاب شدند که در مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت آبانماه 1399 مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت  اصفهان با شعار هر ایرانی یک مهرورز سلامت به منظور بازتاب فعالیتهای خیرین  در حوزه سلامت در دو بخش اصلی فیلم (مستند، داستانی) و فیلمنامه برگزار می گردد. هدف دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت  منعکس کردن فعالیتهای خیرین در عرصه سلامت می باشد. این جشنواره درصدد است تا فرصتی را برای ورود افراد نیک اندیش در حوزه سلامت  فراهم آورد. ثبت این فعالیتها از دریچه دوربین جلوه ای ویژه و خاطره ای ماندگار را در ذهن مخاطب به جای خواهد گذاشت.
مجمع خیرین سلامت استان اصفهان با همکاری وزارت بهداشت درمان و علوم پزشکی و مجمع خیرین سلامت کشور در نظر دارد با برگزاری دومین جشنواره فیلم و عکس با موضوعاتی همچون (نقش سازمان های مردم نهاد و دولتی در سلامت فرد و جامعه- نگاه مهرورزانه به بیماران مبتلا به بیماری های خاص-اهداء عضو و چالش های پیش روی آن- نقش خیرین و مهرورزان در آموزش سلامت و...) بازگو کننده فعالیتهای این گروه در جامعه باشد.جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» در دومین دوره برگزاری خود با شعار «هر ایرانی یک مهرورز سلامت» در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد. این جشنواره شامل بخش های فیلم کوتاه داستانی، مستند، فیلم نامه، و بخش ویژه با موضوع کرونا می باشد.